Kurumsal SEO Danışmanlığı

Kurumsal Seo Danışmanlığı

Kurumsal Seo Danışmanlığı

Size, arama motorlarında sitenizin anahtar kelimelerinde daha üst sıralarda çıkması için yapılacak çalışmaların bütününe verilen adı Kurumsal Seo Danışmanlığı hizmetidir. Kurumsal Seo danışmanları sitenizin üst sıralarda çıkması için çalışırken Google’ın önerdiği iyi niyetli yöntemleri sitenize uygulamaktadır. Google’ı kandırmaya yönelik yöntemler kurumsal seo danışmanlarımız tarafından kesinlikle uygulanmamaktadır. Bu tarz yöntemler, kısa sürede sitenizi üst sıralara taşısa bile Google çok kısa süre içerisinde kendisini kandırdığınızı anlayıp sitenizi yasaklayarak sıralamalardan çıkmanız gibi cezalandırmanız ile sonuçlanacaktır. Danışmanlarımız sadece seo üzerine değil, web programlama, web sunucu optimizasyonu ve sosyal medya ve içerik yönetimleri konusunda uzmandır.

Kurumsal Seo Danışmalarımız birinci adımda siteniz ile ilgili çalışmalara başlamadan önce;
– Sitenizin mevcut sıralama kontrollerini,
– Sitenizin son 6 aya ait sıralama kontrollerini,
– Rakiplerinizin mevcut sıralama kontrollerini,
– Rakiplerinizin son 6 aya ait sıralama kontrollerini,
– Sitenizin kodlama ve içerik olarak analizini,
– Sitenizin yayın yaptığı sunucunun analizini,
– Sosyal medya aktivitelerinin analizini,
– Diğer sitelerden sitenize verilen bağlantıların analizini,
yapmaktadır.

İkinci adımda hazırlanan analiz raporlarından sonra seo uzmanlarımız hatalı ve eksik alanlarda düzeltme çalışmalarına başlamaktadır. Yapılan değişikliklerin tek tek doğruluğu test edilip sıralamalara etkisi raporlanmaktadır. Yoğun ve sabırlı çalışmalar neticesinde müşterimizin sitesinin google sıralamalarında yükselmesi takip edilmektedir.

Sitemi istediğim kelimede 1 ay içerisinde 1. sıraya yükseltebilir misiniz?

Yapılan bu çalışmalar yoğun ve detaylı analizler gerektirdiği için 1 ay içerisinde sonuç alınması mümkün değildir. 1 ay içerisinde sitenizi yükseltecek yöntemler ancak Google arama motorunu kandırmaya yönelik olanlar olacaktır. Bu yöntemler kısa süreli başarı sağlasa da uzun vadede sitenize zarar verecektir.

Kurumsal Seo Danışmanlığı hizmeti için ne kadar öderim?

Bu hizmetin sabit bir fiyatı olmayıp, sitenizin durumuna, sektörünüzdeki rekabete göre değişmektedir. Seo uzmanlarımızın yaptığı analizlerde sonra ancak fiyatlandırma yapılabilmektedir. Site analiziniz ve fiyatlandırma için satış birimimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Yukarı

Labina Blog Banka Bilgilerimiz

Facebook Twitter  Instagram  Google Plus
SSL Certificate
SSL Korumalı
Labina Hosting
1328 Sokak 4/5 A.Öveçler, 06460, Çankaya, Ankara.
Çağrı Merkezi: +90 850 302 77 66