Hosting Hizmeti

Sorunsuz Altyapı, Uygulama Desteği ve %100 Kontrol!

7 GÜN 24 SAAT KESİNTİSİZ HİZMET

Sınırsız Paket Seçeneği

Hosting Hizmeti

Hosting hizmeti, internet üzerinde yayın yapacak uygulamalarınızın ( web sitesi, veritabanı, mobil uygulamalar, email servisleri vb gibi ) datacenter ( verimerkezi ) adı verilen ortamlarda, server ( sunucu ) adı verilen bilgisayarlar üzerinde 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yayınlanması hizmetidir. Genellikle hosting hizmeti içerisinde web sitesi yayınlama, veritabanı ve mail hizmetleri bulunmaktadır.

Hangi Hosting Hizmetini Seçmeliyim ?

Öncelikle Web sitenizin hazırlandığı programlama dili hosting seçiminizde etken olacaktır. Web siteniz, Asp, Asp.net programlama dilleri kullanılarak hazırlanmış ise Windows Hosting, Php programlama dili kullanılarak hazırlanmış ise Linux Hosting hizmetini tercih etmelisiniz.

Bireysel Hosting mi, Kurumsal Hosting mi ?

Sadece fiyatına göre paket tercihi yapmanız doğru olmayacaktır. Kullanım amacına göre hosting paketi tercih etmelisiniz. İnternet sitesi açmak isteyen bir şahıssanız veya öğrenciyseniz bireysel paketler uygun fiyatı ile sizin için uygun olacaktır. Bir kurum veya kuruluş iseniz ( Şirket, Kobi, Dernek, Vakıf, OKul vb gibi ) kurumsal paketleri tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Kurumsal paketlerde daha fazla aylık trafik, telefon ve uzaktan yardım programları ile uzman destek hizmetleri alabilirsiniz.

HOSTING PAKETLERİ

Kişiye/Kuruma Özgü Özel Çözümler İçin Bizi Arayınız

Sınırsız Web Hosting

Linux Hosting

Bireysel Linux Hosting

Kurumsal Linux Hosting

Windows Hosting

Bireysel Windows Hosting

Kurumsal Windows Hosting

SEO Hosting

Wordpress Hosting

Joomla Hosting

Prestashop Hosting

Kurumsal Mail Hosting

Sorunsuz Altyapı

Paylaşımlı barındırma ve reseller ( bayi ) barındırma hizmeti verdiğimiz sunucular için hazırladığımız alt yapıda, Dell marka sunucular, Cisco ve Dell marka switchler, Dell enterprise storage cihazları ve yazılımlar kullanılmıştır. Kullanılan enterprise sanallaştırma alt yapısı ile sitelerinizin performansı artarken arıza riski en aza indirilmiştir.

Uygulama Desteği

Linux hosting ve Linux Reseller ( bayi ) paketlerine hizmet sağladığımız sunucularımızda CentOS 6 64 Bit işletim sistemi üzerinde CloudLinux alt yapısı, Php 5.4, Mysql 5 uygulamaları bulunmaktadır. Memcache, XCache ve Nginx uygulamaları ile sitelerinizin maximum performans ile çalışması sağlanmaktadır.

Kontrol Sizde

Müşterimize sağladığımız yönetim paneli sayesinde 7 gün 24 saat email adresi, veritabanı oluşturup, dosya yönetimi, yedek almak işlemleri gibi teknik konuları başka kimseye ihtiyacınız olmadan internet üzerinden yapabilirsiniz. Linux hosting paketlerimizde DirectAdmin, Windows hosting paketlerimizde Plesk yönetim paneli kullanılmaktadır.

Domain Kayıt ve Transfer Kampanyası*

.com alan adlarında kayıt ve transfer ücreti 9.79 USD, yenileme ücreti 10.79 USD

.net alan adlarında kayıt ,transfer ve yenileme ücreti 13.49 USD

.org alan adlarında kayıt ve transfer ücreti 11.54 USD, yenileme ücreti 13.49 USD

.tr Uzantılı Alan Adlarında ÜCRETSİZ TRANSFER !

Kurumsal Linux Hosting Paketlerinde
ÜCRETSİZ KAYIT*

Tüm Kurumsal Linux Hosting paketlerinde ilk sene için .com.tr alan adı kaydı ÜCRETSİZ!**

* Kampanya Koşulları: Kampanya, 31/12/2024 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya, hosting.labina.com.tr web sitesinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan Labina Hosting’e üye olan müşteriler faydalanabilir. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Labina Hosting’e aittir.

** Tüm Kurumsal Linux Hosting paketlerinde ilk sene için geçerlidir.