EV SSL Sertifikası (Extended Validation)

EV SSL Sertifikaları en üst düzey ssl sertifikalarıdır, genişletilmiş doğrulama ile satın alınabilir. Sağladığı yüksek şifreleme algoritması ve manuel firma doğrulaması ile sitenin ve alışveriş yaptığınız firmanın güvenirliliğini garanti altına alır. Yeşil adres çubuğunda yazan firma ünvanınız, sitenize ve firmanıza olan güveni arttırır. Ayrıca EV SSL sertifikası müşterierinize 1.500.000 dolardan başlayan yazılı garanti sunar. Bu garanti ile hem sizi hem de müşterilerinizi oluşacak zararlardan korur.

Güvenli Yeşil Adres Çubuğu

EV SSL kullanan web sitelerinde taracıda göreceğiniz güvenli kilit işaretinin başında yeşil adres çubuğunda doğrulanmış olan firma isminiz de yer alır. Böylece müşterilerinizde artık güvenilirliğiniz konusunda hiç bir endişe kalmaz. Seçkin web sitelerinin kullandığı EV SSL Sertifikasına siz de senelik 1250 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Şimdi Ücretsiz Kurulum

Hosting, cloud sunucu veya kiralık sunucu hizmetinizin hangi firmada olduğu önemli değil, şimdi tüm ssl sertifikası siparişlerinde teknik işlemlerle uğraşmanıza gerek kalmadan ücretsiz kurulumunuz firmamızın teknik personeli tarafından yapılmaktadır.

EV SSL SERTİFİKALARI

Extended Validation

Firma Belgeleri Gerektirir

Tek Domain

256 Bit Şifreleme

TL+KDV1.250

senelik

  • 1.750.000 USD Sigorta
  • Yeşil Adres Çubuğu
  • Ücretsiz Kurulum
Satın Al
TL+KDV2.000

senelik

  • 1.500.000 USD Sigorta
  • Yeşil Adres Çubuğu
  • Ücretsiz Kurulum
Satın Al
TL+KDV3.500

senelik

  • 1.500.000 USD Sigorta
  • Yeşil Adres Çubuğu
  • Ücretsiz Kurulum
Satın Al

256 Bit Şifreleme

Kiralık Uygun fiyatlı ssl sertifikalarında bile artık 256 bit şifreleme algoritması uygulanmaktadır. İmzalama algoritmalarında ise 2048 bit imzalama algoritması kullanılmaktadır.

Hızlı Kurulum

Bu sertifika tiplerinde sadece domainin sahibi olduğunuzun doğrulanması yeterlidir. Sitenize bir kod yerleştirerek veya sitenize ait bir email adresine email gönderilmesini sağlayarak doğrulamanızı yapabilirsiniz.

Sigorta Hakkı

Ucuz SSL sertifikalarında, sertifikanın hatalı çalışmasından dolayı müşterinizin uğrayacağını zararı sigorta eder. Genellikle 10,000 Dolar sigorta ile gelir.

Zorunluluklar

İşlemlerinizin hızlı tamamlanabilmesi için lütfen domaininizin WHOIS bilgilerinde geçerli iletişim bilgilerinizin olduğundan emin olun. Ayrıca domaininiz için web sunucunuzdan oluşturulmuş bir CSR koduna ve paylaşımlı olmayan özel IP adresine ( Hosting firmanızdan talep etmeniz gerekiyor ) sahip olmalısınız.

Uyarılar

– SSL Sertifikası web sunucunuza kurulmalıdır. CSR kodunun hazırlanması ve SSL Sertifikanızın kurulumu ile ilgili hosting firmanızdan destek almanız gerekebilir.
– Bazı sertifika talepleri ek “Marka Doğrulama” prosedürleri için sertifika sağlayıcı firma tarafından işaretlenebilir. Bu internet kullanıcılarının güvenliğini sağlamak için gerekli bir güvenlik prosedürüdür. Eğer sertifika talebiniz “Marka Doğrulama” prosedürlerine takılırsa sertifikanızın hazırlanma süreci uzayabilir.

Domain Kayıt ve Transfer Kampanyası*

.com uzantılı alan adlarında transfer ücreti YALNIZCA 5,99 USD

.com, .net, .org ve diğer uzantılı alan adlarında kayıt ücreti YALNIZCA 4,99 USD

.net, .org ve diğer uzantılı alan adlarında transfer ücreti YALNIZCA 4,99 USD

.tr Uzantılı Alan Adlarında ÜCRETSİZ TRANSFER !

Kurumsal Linux Hosting Paketlerinde
ÜCRETSİZ KAYIT*

Tüm Kurumsal Linux Hosting paketlerinde ilk sene için .com ve .com.tr alan adı kaydı ÜCRETSİZ!

* Kampanya Koşulları: Kampanya, 31/10/2021 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya, hosting.labina.com.tr web sitesinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan Labina Hosting’e üye olan müşteriler faydalanabilir. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Labina Hosting’e aittir.