Bireysel Linux Reseller Paketleri

Uygun fiyatlı bireysel kullanıcılar için linux reseller, Dell Enterprise ailesinden olan sunucularımız üzerinde dünyanın en çok tercih edilen web geliştirme uygulamaları Php 7 ve MySql 5.6 teknolojilerini kullanabileceğiniz hizmetimizdir. Sunucularımız Türkiye ( İstanbul) ‘de Cloud Hosting alt yapısında, cloud storage destekli, CentOS 7 64 Bit işletim sistemi ve WHM/Cpanel Kontrol Paneli yazılımları güçlendirilmiştir. Linux reseller paketlerimizde en son sürüm Php ve Mysql sürümleri kullanılmaktadır. Tek tıklama ile 329 farklı hazır php yazılımı da tek tıklama ile kurabilirsiniz.

Giriş Eko Gelişmiş Limitsiz
20 Adet Alan Adı Host 40 Adet Alan Adı Host 80 Adet Alan Adı Host Limitsiz Alan Adı Host
5 GB Web Alanı 10 GB Web Alanı 20 GB Web Alanı Limitsiz Web Alanı
25 GB Aylık Trafik 50 GB Aylık Trafik 100 GB Aylık Trafik Limitsiz Aylık Trafik
Limitsiz E-mail Limitsiz E-mail Limitsiz E-mail Limitsiz Pop3 E-mail
Php 7, Mysql 5.6 Php 7, Mysql 5.6 Php 7, Mysql 5.6 Php 7, Mysql 5.6
Türkiye Lokasyon Türkiye Lokasyon Türkiye Lokasyon Türkiye Lokasyon
WHM/Cpanel WHM/Cpanel WHM/Cpanel WHM/Cpanel
21.73 TL
+ KDV / Ay *
38.73 TL
+ KDV / Ay *
63.86 TL
+ KDV / Ay *
84.26 TL
+ KDV / Ay *
Sipariş Sipariş Sipariş Sipariş

* 3 senelik peşin ödemelerde aylık fiyattır.

Sorunsuz Altyapı

Paylaşımlı hosting ve reseller ( bayi ) hosting hizmeti verdiğimiz sunucular için hazırladığımız alt yapıda, Dell marka sunucular, Cisco ve Dell marka switchler, Dell enterprise storage cihazları ve yazılımlar kullanılmıştır. Kullanılan enterprise sanallaştırma alt yapısı ile sitelerinizin performansı artarken arıza riski en aza indirilmiştir.

Uygulama Desteği

Linux Reseller ( bayi ) paketlerine hizmet sağladığımız sunucularımızda CentOS 7 64 Bit işletim sistemi üzerinde cloud alt yapısı, Php 7, Mysql 5.6 uygulamaları bulunmaktadır. Softaculous yazılım deposu ile tek tık ile 328 farklı yazılımı kurabilirsiniz.

Kontrol Sizde

Müşterimize sağladığımız hosting yönetim paneli sayesinde 7 gün 24 saat email adresi, veritabanı oluşturup, dosya yönetimi, yedek almak işlemleri gibi teknik konuları başka kimseye ihtiyacınız olmadan internet üzerinden yapabilirsiniz. Linux reseller paketlerimizde WHM/Cpanel yönetim paneli kullanılmaktadır.

Yukarı

Labina Blog Banka Bilgilerimiz

Facebook Twitter  Instagram  Google Plus
SSL Certificate
SSL Korumalı
Labina Hosting
1328 Sokak 4/5 A.Öveçler, 06460, Çankaya, Ankara.
Çağrı Merkezi: +90 850 302 77 66