Spam Uzmanı - Bulut Anti Spam Koruması

anti spam koruması

Yeni Nesil Anti Spam Koruması

Günümüz iş dünyasında email iletişim için en etkin araçtır. Spam ( Çöp ) postalar iş verimliliğiniz ve iş gücü kaybınızda çok önemli bir rol oynamaktadır. Emailin yoğun olarak kullanıldığı her işletmede artık spam koruması ve virüs koruması mutlaka olması gereken bir özelliktir. Günümüz teknolojileri ile uyumlu bulut altyapı üzerinde kendi kendine öğrenen akıllı anti-spam ve anti-virüs koruması sayesinde siz ve çalışanlarınız istenmeyen postalar ile zaman kaybetmeyip işinize odaklanabilirsiniz.
Beklediğiniz önemli bir emaili spam filtresine takıldığını mı düşünüyorsunuz? Karantina servisimiz sayesinde yanlış alarmalara karşı emaillerini silinmeden karantinada kontrol etmeniz için saklanır.
14 Gün Ücretsiz Dene

Emaillerinizi spam, virüs, phishing ve zararlı yazılım saldırılarından koruyun

Şirketinizin kiritik bilgilerinin korunması, virüsler yüzünden zaman ve kaynak kaybı yaşamamak için Spam Uzmanı ( SpamExperts ) servisini kullanmaya başlayın.

Kolay Kurulum

Bilgisayar uzmanı olmanıza gerek yok! Yeni nesil anti spam koruması çözümümüzü kurmak çok kolay. Sadece dns kayıtınızda MX kayıtlarınızı değiştirmeniz yeterli. Arzu etmeniz halinde uzman ekibimiz bu işlemi sizin yerinize ücretsiz olarak yapacaktır.

Ekonomik Çözüm

Spam koruması için yüksek yazılım, kullanıcı başına lisans ücretleri gibi ek maliyetlere katlanmak zorunda değilsiniz. Aylık 10 TL + KDV gibi son derece uygun fiyatlarla yeni nesil anti spam ve antivirüs korumasına sahip olabilirsiniz. 1 Emailiniz veya 300 emailiniz olması hiç önemli değil. Spam uzmanı servisimizin fiyatlandırması filtrelenen alan adı bazındadır.  Üstelik alan adı yönlendirmeleriniz için ek ücret ödemezsiniz.

Akıllı Sistem

Spam uzmanı servisimiz tüm dünyada yüzlerce sunucuda senkronize olarak çalışmaktadır. Günün her saati her saniyesi binlerce emaili analiz etmektedir. Akıllı Anti-Spam servisimiz tespit ettiği herhangi bir istenmeyen emaile göre filtrelerini oluşturarak servis alan tüm alan adlarının bir kaç saniye içerisinde korunmasını sağlar.

Yüksek Email Sürekliliği

Spam Uzmanı spam koruması servisi bulut ( cloud ) altyapı üzerinde çalışmaktadır. Yüzlerce sunucu üzerinde saatlik 5 milyonun üzerinde spam emaili işleyen Spam Uzmanı servisimiz, sizin mail sunucunuzda problem olsa bile emaillerinizi kuyrukta bekletir, siz mail sunucunuzdaki sorunu çözdüğünüzde otomatik olarak emailleriniz posta kutunuza teslim edilir.

spam uzmani

Yukarı

Labina Blog Banka Bilgilerimiz

Facebook Twitter  Instagram  Google Plus
SSL Certificate
SSL Korumalı
Labina Hosting
1328 Sokak 4/5 A.Öveçler, 06460, Çankaya, Ankara.
Çağrı Merkezi: +90 850 302 77 66