Yeni Nesil Anti Spam Koruması

Günümüz iş dünyasında email iletişim için en etkin araçtır. Spam ( Çöp ) postalar iş verimliliğiniz ve iş gücü kaybınızda çok önemli bir rol oynamaktadır. Emailin yoğun olarak kullanıldığı her işletmede artık spam koruması ve virüs koruması mutlaka olması gereken bir özelliktir.

Günümüz teknolojileri ile uyumlu bulut altyapı üzerinde kendi kendine öğrenen akıllı anti-spam ve anti-virüs koruması sayesinde siz ve çalışanlarınız istenmeyen postalar ile zaman kaybetmeyip işinize odaklanabilirsiniz.
Beklediğiniz önemli bir emaili spam filtresine takıldığını mı düşünüyorsunuz? Karantina servisimiz sayesinde yanlış alarmalara karşı emaillerini silinmeden karantinada kontrol etmeniz için saklanır.

Domain Kayıt ve Transfer Kampanyası*

.com alan adlarında kayıt ve transfer ücreti 9.79 USD, yenileme ücreti 10.79 USD

.net alan adlarında kayıt ,transfer ve yenileme ücreti 13.49 USD

.org alan adlarında kayıt ve transfer ücreti 11.54 USD, yenileme ücreti 13.49 USD

.tr Uzantılı Alan Adlarında ÜCRETSİZ TRANSFER !

Kurumsal Linux Hosting Paketlerinde
ÜCRETSİZ KAYIT*

Tüm Kurumsal Linux Hosting paketlerinde ilk sene için .com.tr alan adı kaydı ÜCRETSİZ!**

* Kampanya Koşulları: Kampanya, 31/12/2024 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya, hosting.labina.com.tr web sitesinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan Labina Hosting’e üye olan müşteriler faydalanabilir. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Labina Hosting’e aittir.

** Tüm Kurumsal Linux Hosting paketlerinde ilk sene için geçerlidir.