Prestashop Hosting

2011 yılının en iyi açık kaynak kodlu e-ticaret yazılımı seçilen ve bugüne kadar 1.750.000’den fazla indirilen Prestashop’ın dünya üzerinde 100 binlerce kullanıcısı vardır. Hızlı kurulum ve 275’den fazla modül sayesinde Prestashop kolaylıkla düzenlenebilir ve geliştirilebilir. Hazır tema ve modülleri sayesinde e-ticaret sitenizi kolayca geliştirebilirsiniz.

Tek Tıklama ile kurabileceğiniz yüzlerce hazır site yazılımları ücretsiz olarak kullanımınıza sunulmuştur. Örn: WordPress, Joomla, PrestaShop, Opencart, Drupal vb. Bireysel barındırma paketlerimiz uygun fiyatları ile, kurumsal barındırma paketlerimiz yüksek uptime oranları ile ön plana çıkmaktadır.Bireysel ve Kurumsal Linux Hosting paketlerimizin öne çıkan özelliklerini inceleyip sipariş verebilir veya daha detaylı paket özellikleri için Diğer Detaylara bakabilirsiniz.

E-ticarete Hazır

Limitsiz Prestashop hosting paketlerimizde 240 TL değerindeki RapidSSL sertifikası ve özel IP adresi ücretsiz olarak geliyor. Siz sadece Prestashop’un ayarlarını yapıp, ürünlerinizi ekleyin. SSL satın alımı ve kurulumu gibi teknik işlemlerle vakit kaybetmeyin.

PRESTASHOP HOSTING

Yüksek Performanslı Prestashop Hosting Çözümü

MİNİ

TL18.81

*aylık

 • 1 GB Disk Alanı
 • 10 GB Aylık Trafik
 • 1 Adet Email
 • 1 Adet Sub Domain
 • 1 Adet Mysql Veritabanı
 • Haftalık Yedekleme
Satın Al

PRO

TL37.63

*aylık

 • 5 GB Disk Alanı
 • 50 GB Aylık Trafik
 • 5 Adet Email
 • 5 Adet Sub Domain
 • 5 Adet Mysql Veritabanı
 • Haftalık Yedekleme
Satın Al

LİMİTSİZ

TL117.93

*aylık

 • Limitsiz Disk Alanı
 • Limitsiz Aylık Trafik
 • Limitsiz Pop3 Email
 • Limitsiz Sub Domain
 • Limitsiz Mysql Veritabanı
 • Haftalık Yedekleme
Satın Al

* 3 senelik peşin ödemelerde aylık fiyattır, KDV dahil değildir.

PRESTASHOP

Maksimum Performans ve Güvenlik

Linux sunucularımızda maximum performans ve güvenlik için aşağıdaki yazılımlar kuruludur.

– Web Sunucu: Apache 2.4
– Programlama Dili: Php 5.4
– Veritabanı: Mysql 5.6 64 Bit
– İşletim Sistemi: CentOS 7 64 Bit
– Php Hızlandırıcı: Xcache
– Veritabanı Hızlandırıcı: Memcache
– Seo Optimizasyonu: Farklı C Class IP’ler, Mod Rewrite, WordPress SEO Modülleri
– Güvenlik Firewall: Citrix Netscaler
– Güvenlik Yazılım: Suexec, ConfigServer Exploit Scanner

Sorunsuz Altyapı

Paylaşımlı barındırma ve reseller ( bayi ) barındırma hizmeti verdiğimiz sunucular için hazırladığımız alt yapıda, Dell marka sunucular, Cisco ve Dell marka switchler, Dell enterprise storage cihazları ve yazılımlar kullanılmıştır. Kullanılan enterprise sanallaştırma alt yapısı ile sitelerinizin performansı artarken arıza riski en aza indirilmiştir.

Uygulama Desteği

Linux Hosting ve Linux Reseller ( bayi ) paketlerine hizmet sağladığımız sunucularımızda CentOS 6 64 Bit işletim sistemi üzerinde CloudLinux alt yapısı, Php 5.4, Mysql 5 uygulamaları bulunmaktadır. Memcache, XCache ve Nginx uygulamaları ile sitelerinizin maksimum performans ile çalışması sağlanmaktadır.

Online Yönetim

Müşterimize sağladığımız hosting yönetim paneli sayesinde 7 gün 24 saat email adresi, veritabanı oluşturup, dosya yönetimi, yedek almak işlemleri gibi teknik konuları başka kimseye ihtiyacınız olmadan internet üzerinden yapabilirsiniz. Linux hosting paketlerimizde DirectAdmin, Windows hosting paketlerimizde Plesk yönetim paneli kullanılmaktadır.

Adil Kullanım Limitleri

Limitsiz Prestashop Hosting Paketleri, geçici süreli trafik aşımı, web alanı ya da e-posta hesabı gibi talepleriniz sonrasında herhangi bir ekstra ödemeyle karşılaşmamanız için tasarlanmıştır. Kullanıcı kitlesi olarak Bireysel kullanıcılar ve Kobiler hedef alınmıştır. Paylaşımlı sunuculardan en uygun fiyatlarla verdiğimiz bu hizmetin sözleşme kapsamında sınırlandırılmış, adil kullanım limitleri vardır. Örnek olarak; dosya indirme siteleri, video ya da imaj siteleri, dosya alanı olarak kullanım veya proxy siteleri web hosting sözleşmemiz kapsamında yasaklanmıştır.

Domain Kayıt ve Transfer Kampanyası*

.com alan adlarında kayıt ve transfer ücreti 9.79 USD, yenileme ücreti 10.79 USD

.net alan adlarında kayıt ,transfer ve yenileme ücreti 13.49 USD

.org alan adlarında kayıt ve transfer ücreti 11.54 USD, yenileme ücreti 13.49 USD

.tr Uzantılı Alan Adlarında ÜCRETSİZ TRANSFER !

Kurumsal Linux Hosting Paketlerinde
ÜCRETSİZ KAYIT*

Tüm Kurumsal Linux Hosting paketlerinde ilk sene için .com.tr alan adı kaydı ÜCRETSİZ!**

* Kampanya Koşulları: Kampanya, 31/12/2024 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya, hosting.labina.com.tr web sitesinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan Labina Hosting’e üye olan müşteriler faydalanabilir. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Labina Hosting’e aittir.

** Tüm Kurumsal Linux Hosting paketlerinde ilk sene için geçerlidir.