Wildcard SSL Sertifikaları

Genellikle ssl sertifikaları tek bir subdomain ( www.siteadınız.com, guvenli.siteadınız.com, odeme.siteadınız.com gibi ) için üretilir ve kullanılır. İnternet sitesinin sadece bir bölümünde güvenli giriş kullanacak olan kurum ve kuruluşlar için standard ssl sertifikaları yeterlidir. Wildcard SSL sertifikalarında *.siteadınız.com şeklinde üretilen sertifika sayesinde domain adınıza bağlı sınırsız sayıda subdomain ( uye.siteadınız.com, guvenli.siteadınız.com gibi ) adında ve sizin domain adınıza ait olmak şartı ile farklı sunucular üzerinde de aynı sertifikayı kullanabilirsiniz.

Şimdi Ücretsiz Kurulum

Hosting, cloud sunucu veya kiralık sunucu hizmetinizin hangi firmada olduğu önemli değil, şimdi tüm ssl sertifikası siparişlerinde teknik işlemlerle uğraşmanıza gerek kalmadan ücretsiz kurulumunuz firmamızın teknik personeli tarafından yapılmaktadır.

WILDCARD SSL SERTİFİKALARI

Evrak Gerektirmez

Sınırsız Subdomain

256 Bit Şifreleme

PositiveSSL

TL+KDV2.700

senelik

  • 10.000 USD Sigorta
  • Site Güvenlik Damgası
  • Ücretsiz Kurulum
Satın Al

EssentialSSL

TL+KDV2.700

senelik

  • 10.000 USD Sigorta
  • Site Güvenlik Damgası
  • Ücretsiz Kurulum
Satın Al

RapidSSL

TL+KDV2.700

senelik

  • Mobil Tarayıcı Desteği
  • 10.000 USD Sigorta
  • Site Güvenlik Damgası
Satın Al

256 Bit Şifreleme

Kiralık Uygun fiyatlı ssl sertifikalarında bile artık 256 bit şifreleme algoritması uygulanmaktadır. İmzalama algoritmalarında ise 2048 bit imzalama algoritması kullanılmaktadır.

Hızlı Kurulum

Bu sertifika tiplerinde sadece domainin sahibi olduğunuzun doğrulanması yeterlidir. Sitenize bir kod yerleştirerek veya sitenize ait bir email adresine email gönderilmesini sağlayarak doğrulamanızı yapabilirsiniz.

Sigorta Hakkı

Ucuz SSL sertifikalarında, sertifikanın hatalı çalışmasından dolayı müşterinizin uğrayacağını zararı sigorta eder. Genellikle 10,000 Dolar sigorta ile gelir.

Zorunluluklar

İşlemlerinizin hızlı tamamlanabilmesi için lütfen domaininizin WHOIS bilgilerinde geçerli iletişim bilgilerinizin olduğundan emin olun. Ayrıca domaininiz için web sunucunuzdan oluşturulmuş bir CSR koduna ve paylaşımlı olmayan özel IP adresine ( Hosting firmanızdan talep etmeniz gerekiyor ) sahip olmalısınız.

Uyarılar

– SSL Sertifikası web sunucunuza kurulmalıdır. CSR kodunun hazırlanması ve SSL Sertifikanızın kurulumu ile ilgili hosting firmanızdan destek almanız gerekebilir.
– Bazı sertifika talepleri ek “Marka Doğrulama” prosedürleri için sertifika sağlayıcı firma tarafından işaretlenebilir. Bu internet kullanıcılarının güvenliğini sağlamak için gerekli bir güvenlik prosedürüdür. Eğer sertifika talebiniz “Marka Doğrulama” prosedürlerine takılırsa sertifikanızın hazırlanma süreci uzayabilir.

Domain Kayıt ve Transfer Kampanyası*

.com alan adlarında kayıt ve transfer ücreti 9.79 USD, yenileme ücreti 10.79 USD

.net alan adlarında kayıt ,transfer ve yenileme ücreti 13.49 USD

.org alan adlarında kayıt ve transfer ücreti 11.54 USD, yenileme ücreti 13.49 USD

.tr Uzantılı Alan Adlarında ÜCRETSİZ TRANSFER !

Kurumsal Linux Hosting Paketlerinde
ÜCRETSİZ KAYIT*

Tüm Kurumsal Linux Hosting paketlerinde ilk sene için .com.tr alan adı kaydı ÜCRETSİZ!**

* Kampanya Koşulları: Kampanya, 31/12/2024 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya, hosting.labina.com.tr web sitesinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan Labina Hosting’e üye olan müşteriler faydalanabilir. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Labina Hosting’e aittir.

** Tüm Kurumsal Linux Hosting paketlerinde ilk sene için geçerlidir.