SEO (Arama motoru optimizasyonu) Nedir?

SEO, web sitenin arama motoruna uygun bir şekilde optimize edilerek belirli hedef kelimelerde yükselmesini ve ilk sıralarda yer almasını sağlayan çalışmalar bütünü olarak adlandırılır. Düzenli bir SEO çalışması ile tanıttığınız ürün veya hizmet verdiğiniz alan ile ilgilenen kitleyi web sitenize çekebilirsiniz.
Örnegin; Hosting firmanızın olduğunu varsayalım. Kaliteli ucuz bir hosting almak isteyen bir kişi google’da “hosting”, “Kaliteli hosting” veya ” Ucuz hosting” gibi aramalar yapacak ve çıkan sonuçlardan ilk sayfada bulunan, özellikle birinci sırada olan sonuca tıklayıp bu siteye gidecektir. Büyük olasılıkla da sizin sitenizden alışveriş yapacaktır. Artan hit ile müşteri potansiyeliniz ve satışlarınız beraberinde artacaktır. Böylece arama motoru optimizasyon çalışmalarının sonucu olarak Google sitenin popüler olmaya başladığını anlayarak web sitenizi üst sıralara çıkaracaktır.
Arama motoru optimizasyonu hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için Seo Danışmanlığı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yukarı

Labina Blog Banka Bilgilerimiz

Facebook Twitter  Instagram  Google Plus
SSL Certificate
SSL Korumalı
Labina Hosting
1328 Sokak 4/5 A.Öveçler, 06460, Çankaya, Ankara.
Çağrı Merkezi: +90 850 302 77 66