SEO SSL Sertifikası

6 Ağustos 2014 tarihinde Google artık resmi olarak SSL sertifikası kullanan sitelere sıralamalarda daha üstlere çıkma şansı tanıdığını açıkladı. Firmamız Google’ın teknik şartlarına uygun ( 2048 Bit Anahtarlama vb. ) 2 farklı SSL sertifikasını sizelere en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Seo SSL sertifikası www.siteadınız.com şeklinde tam domain adresinizi korurken, Seo SSL Plus sertifikası ise *.siteadınız.com şeklinde domain adresinize ait tüm subdomainleri korur. Seo SSL sertifikalarımıza Geotrust firmasının ürünleridir.

Şimdi Ücretsiz Kurulum

Hosting, cloud sunucu veya kiralık sunucu hizmetinizin hangi firmada olduğu önemli değil, şimdi tüm ssl sertifikası siparişlerinde teknik işlemlerle uğraşmanıza gerek kalmadan ücretsiz kurulumunuz firmamızın teknik personeli tarafından yapılmaktadır.

SEO SSL SERTİFİKALARI

Evrak Gerektirmez

2048 Bit Anahtarlama

256 Bit Şifreleme

100

TL + KDV

  • 10.000 USD Sigorta
  • Site Güvenlik Damgası
  • Ücretsiz Kurulum
  • Tek Domain (www.siteadınız.com gibi)
Satın Al
650

TL + KDV

  • 10.000 USD Sigorta
  • Site Güvenlik Damgası
  • Ücretsiz Kurulum
  • Tek Domain (www.siteadınız.com gibi)
Satın Al

Sorunsuz Donanım

Kiralık Sunucularımız size teslim edilmeden önce sorunsuzluk konusunda test edilip size öyle teslim ediliyor. Sunucularınız hazırlanırken birbiri ile uyumlu donanımları kullanarak sunucunuzdan maximum performansı almanızı garanti ediyoruz.

Upgrade Çok Kolay

Sunucunuz artık yavaşladı mı? Belleğiniz mi yetersiz geldi? Disk alanınız mu dolmak üzere? Hiç dert etmeyin. Sunucunuzun destekleği tüm donanım yükseltmelerini 24 saat içerisinde gerçekleştiriyoruz. Çoğu durumda sunucunuzu formatlamanıza bile gerek kalmadan sunucunuzu hızlandırıyoruz.

Kontrol Panel

Kiralık sunucu hizmetimizde Windows üzerinde Plesk For Windows 11.5 , CentOS üzerinde WHM/CPanel kontrol panellerini kullanabilirsiniz. Kontrol paneliniz sayesinde, sunucunuzun ayarlarını değiştirip, site, email veya veritabanı oluşturma, silme gibi işlemleri kendi başınıza halledebilirsiniz. Sitelerinizi tek tıklama ile yedekleyebilirsiniz.

Zorunluluklar

İşlemlerinizin hızlı tamamlanabilmesi için lütfen domaininizin WHOIS bilgilerinde geçerli iletişim bilgilerinizin olduğundan emin olun. Ayrıca domaininiz için web sunucunuzdan oluşturulmuş bir CSR koduna ve paylaşımlı olmayan özel IP adresine ( Hosting firmanızdan talep etmeniz gerekiyor ) sahip olmalısınız.

Uyarılar

– SSL Sertifikası web sunucunuza kurulmalıdır. CSR kodunun hazırlanması ve SSL Sertifikanızın kurulumu ile ilgili hosting firmanızdan destek almanız gerekebilir.
– Bazı sertifika talepleri ek “Marka Doğrulama” prosedürleri için sertifika sağlayıcı firma tarafından işaretlenebilir. Bu internet kullanıcılarının güvenliğini sağlamak için gerekli bir güvenlik prosedürüdür. Eğer sertifika talebiniz “Marka Doğrulama” prosedürlerine takılırsa sertifikanızın hazırlanma süreci uzayabilir.